30. aprīlī visi ceļi un bezceļi ved uz Tukuma BABOON BAR, kur notiks BMX un MTB freestyle sezonas atklāšana un BMX.LV 11 gadu jubilejas ballīte.

Jau plkst. 17:00 visi velo interesenti acināti Tukuma pilsētas centrā Brīvības laikumā 11, kur pie BABOON BAR sāksies sacensības BMX un MTB freestyle braucējiem. Sacensību organizatori ir sarūpējuši interesantu un ikdienā neierastu sacensību formātu, lai apmeklētāji varētu aktīvi pavadīt dienu un vērot lielisku šovu.

No 17:00-20:00 dažādās Tukuma vietās notiks – REAL STREET JAM – sacensības, kur dalībniekus vērtēs paši braucēji un skatītāji. Pēc ielu sacensībām, plkst. 20.00 dalībnieki un skatītāji atgriežas pie BABOON BAR Brīvības laukumā 11, kur atradīsies Mindworkramps izvietotās kontrukcijas un notiks REAL STREET JAM noslēguma sacensības ar šova elementiem.

Vakarā ballīte turpināsies BABOON BAR telpās, kur tiks apbalvoti labākie braucēji, dalībniekus un kluba apmeklētājus ar koncertu iepriecinās hip-hop izpildītājs Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balvas ‘Zelta Mikrofons’ ieguvējs PIKASO ar ‘Labāko Hip-Hop albumu’ – ”Satikšanās Vietu Mainīt Nedrīkst”.

Pirms un pēc koncerta līdz pat rīta gaismai par kustinošiem ritmiem rūpēsies Apvienība 326 un DJ Vento.

Pasākumu Atbalsta:
Gatveshop, Famous Stars And Straps, Fox, Troyka Crew, Ez Auto, Mindworkramps un citi.