Lielākās jauniešu ielu kultūras un sporta kustības “Ghetto Games” pārstāvji 24. maijā jau trešo gadu pēc kārtas ar daudzajiem sporta veidiem iesaistīsies Jēkabpils Jauniešu dienas rīkotajā pasākumā, sagādājot ne mazums jaunu pārsteigumu

Sacensības norisināsies vairāk kā desmit sporta veidos. Ne vien pazīstamajos un ierastajos kā ekstrēmā skrituļslidošana, BMX frīstails, ielu basketbols, ielu futbols, ielu florbols, ielu vingrošana, galda hokejs, volejbols, dambrete, galda teniss, bet arī skimbordā, handbolā un novusā. Tiks piedāvātas arī atrakcijas no Latvijas gumijlēcēju kluba.

„Gaidāma kārtējā piedzīvojumiem pilnā diena. Brīžiem liekas neticami, cik daudz var apvienot vienā pasākumā un radās pārdomas vai izvirzītie mērķi nav nesasniedzami, bet tagad, kad atlikusi nedēļa līdz lielajam pasākumam, valda pārliecība, ka viss izdosies. Arī mēs, organizatori, esam finiša taisnē,” atzīst Jēkabpils Jauniešu domes prezidents Rūdolfs Studāns.

„Šogad Jēkabpils stadions Jauniešu dienā piedzīvos vēl vairāk jaunu sporta veidu – skimbordu un tā kā dāvinām stadionam ielu futbola laukumu, Jauniešu dienā atgriezīsies ielu futbols. Lielākais akcents šogad tiks likts uz strītbolu, drīz jau uzzināsiet kāpēc. Šogad pasākumā viesosies arī Latvijas Gumijlēcēju kluba atrakcijas, kurās ikkatrs varēs pārbaudīt savu drosmi un gūt neaizmirstamas sajūtas. Mūsu sadarbība ar „Ghetto Games” katru gadu iet plašumā! Gaidīsim jūs 24. maijā pilsētas stadionā, lai vienotos cīņassparā, piedzīvojumos un cīnītos par lieliskām balvām! Be strong! ,” atklāj Rūdolfs Studāns.

Reģistrācijas sākums 11.00, bet lielā Jauniešu dienas atklāšana 12.00. Pasākumu organizē Jēkabpils Jauniešu dome un “Ghetto Games”, pasākumu finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība. Vadītāja lomā iejutīsies šīs jomas meistars Renārs Zeltiņš.

Šis nebūs vienīgais „Ghetto Games” rīkotais pasākums Jēkabpili. Jau 21. jūnijā savu darbību uzsāks „Ghetto alianse”-Jēkabpils, kurā sportot mīļotājiem būs iespēja izmēģināt savus spēkus ielu basketbolā, ielu futbolā, volejbolā un florbolā.

„Ghetto Games” 6. sezonā kopumā notiks 160 pasākumi visā Latvijā. Visas vasaras garumā tiks rīkoti lielāki un mazāki „Ghetto Games” izbraukuma turnīri tādās Latvijas pilsētās kā Mārupe, Krāslava, Salaspils, Brocēni, Valka, Cēsis, Alūksne, Jūrmala un citviet. Bet „Ghetto Games” vasaras kulminācija būs Ghetto Games Festivāls Ventspilī, Sprite Slam Dunk konkurss Rīgā, Grīziņkalnā, un grandiozais sezonas noslēguma pasākums 11. novembra krastmalā.

Informāciju sagatavoja:
Vika Grāvīte
Jēkabpils Jauniešu domes sab. att. speciāliste

Sestdien, 24.maijā Jēkabpils Jauniešu dienas ietvaros sadarbībā ar „Ghetto Games“ tiks rīkotas sacensības „Taktika.lv” ekstrēmajā skrituļslidošanā, „PARBMX” BMX frīstailā. Reģistrēšanās sacensībām sāksies plkst.11.00, bet plkst.12.00 sacensību svinīgā atklāšana. Dalībnieki līdz 18 gadu vecumam sacensībās drīkst piedalīties tikai ar iepriekš izdrukātu, aizpildītu un parakstītu vecāku atļauju. Šeit pieejama plašāka informācija un vecāku atļauja:
sacensību nolikums pieejams šeit