30. maijā Rīgā norisināsies “Rīgas sporta nakts”, kas, līdzīgi kā iepriekš, norisināsies Kronvalda parkā, Bastejkalnā un teritorijā ap Rīgas kanālu no Latvijas Nacionālās operas līdz pat K. Valdemāra ielai. Sporta naktī uz centrālā laukuma piestās arī “Greentrials Bike Tour” ekstrēmo velosportu šova programma, piedāvājot sporta nakts dalībniekiem un skatītājiem vērot aizraujošu šovu 40 minūšu garumā.

Priekšnesuma sākums paredzēts plkst.22:00 uz centrālā laukuma iepretī Brīvības piemineklim. Šovā uzstāsies jau atpazīstamais BMX flatland braucējs Dāvis Dudelis, velotriālists Jānis Lācis, jaunais un talantīgais BMX freestyle braucējs Lauris Gulbis, bet šovu vadīs Greentrials balss Jānis Bukšs.

Kamēr gaidi piektdienu, noskaties “Greentrials Bike Tour” promo video:

GT_BikeTour2014_RGBGreentrials Bike Tour” šogad piedzīvo trešo sezonu. Šova līmenis konkurē ar Vācijā un Francijā pieejamajām programmām. Pateicoties tūres ģenerālsponsoram Ādažu čipsi, ir uzbūvēts pārvietojamais mini skeitparks, kas dod iespēju izpildīt grandiozākos no ekstrēmās velo kultūras trikiem. Parasti šos trikus jaunieši izpilda skeitparkos, taču tagad šos trikus var aizvest uz jebkuru vietu Baltijā.
Šogad “Greentrials Bike Tour” paredzēti vismaz 20 pieturas punkti. Tūre aptver visu Latviju, viesojoties Jelgavā, Brocēnos, Ķegumā, Valkā, Alojā, Mērsragā, Engurē, Cesvainē, Ozolniekos, Viesītē, Neretā, Viļānos un Vārkavā, un Lietuvā Alytus, Birži, Plunge un Janova, kā arī dažās pilsētās Igaunijā. Interaktīva tūres karte pieejama Greentrials komandas draugiem.lv lapā. http://www.draugiem.lv/greentrials/

Greentrials komanda pastāv jau vairāk nekā 5 gadus, pulcējot dažādu ekstrēmu sporta veidu pārstāvjus uz diviem riteņiem un pārstāvot dažādus triāla un BMX sporta veidus. Greentrials komanda, izmantojot šo braucēju spējas, veido dažādus priekšnesumus, kurus var vērot pilsētas svētkos un privātos pasākumos. Tā ir iespēja labākajiem sportistiem hobiju pārvērst par profesionālu nodarbi.

BikeTour2014 (6)

Tūres ģenerālsponsors: Ādažu čipsi. Par jaunumiem un tūri palīdz stāstīt Inbox.lv, Tvnet, Spoki.lv, Capital FM un Pilseta24.lv.

Informāciju sagatavoja Greentrials komandas menedžeris Jānis Lācis.
e-pasts [email protected]
Tālrunis 25996382