Latvijas BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs svētdien finišēja septītajā vietā ASV čempionāta posma otrās dienas sacensībās, kas norisinājās Soltleiksitijā. Par uzvarētāju prestižajā AA Pro grupā kļuva Korbens Šarrahs. Kopvērtējumā latvietis šobrīd ieņem otro pozīciju.

Jau vēstījām, ka Māris Štrombergs sestdien izcīnīja uzvaru ASV čempionāta posma pirmās dienas sacensībās Soltleiksitijā. Svētdien tika aizvadītas otrās dienas sacensības.

AA Pro grupā, kur startēja arī valmierietis Štrombergs, kopumā piedalījās 26 sportisti. Mārim izdevās sekmīgi pārvarēt kvalifikācijas braucienus, kā arī ceturtdaļfinālu un pusfinālu, tādējādi iekļūstot lielajā finālā. Tajā mūsu sportists šoreiz finišēja septītajā vietā. Par uzvarētāju kļuva Korbens Šarahs, otrajā un trešajā vietā atstājot pērnās sezonas pasaules kausa ieguvēju Konoru Fīldu, kā arī Stīvenu Kiseru.

ASV čempionāta sezonas kopvērtējumā divkārtējais Olimpiskais čempions šobrīd ieņem otro vietu ar 1437 punktiem. Tikmēr līderis ar 1518 punktiem joprojām ir austrālietis Sems Vilobijs, kuram Štrombergs tieši pēdējos posmos ir strauji pietuvojies.

ASV čempionāts BMX riteņbraukšanā Soltleiksitijas posma 2. dienas sacensības:
1. Corben Sharrah, Haro
2. Connor Fields, Cahase Bicycles
3. Steven Cisar, Avent Bombshell
4. Alfredo Campo
5. Joris Daudet, Cahase Bicycles
6. Barry Nobles, DK Bicycles

7. Māris Štrombergs, Free Agent/ Rockstar

ASV čempionāts BMX riteņbraukšanā Kopvērtējums:
1.Sem Villoubhy, 1518
2. Māris Štrombergs, 1437
3. Tanner Sebesta, 983
4. Tory Nyhaug, 928
5. David Herman, 925
6. Riley Stair, 979