Nedēļas nogalē Smiltenes novada Silvā tiks aizvadīts „SMScredit.lv BMX čempionāta” trešais posms, kā arī klubu komandu čempionāts. Ikvienam sporta līdzjutējam būs iespēja savām vērot azartiskas un dinamiskas sacensības 18 dažādās vecuma un meistarības grupās.

„SMScredit.lv BMX čempionāta” sezonā aizvadīti divi sacensību posmi – Mārupē un Jelgavā. Šī sezona ir īpaša ar to, ka abās sacensībās sasniegts jauns dalībnieku rekords. Jelgavā dažādās vecuma grupās startēja 295 dalībnieki.

Šīs nedēļas nogalē Smiltenē tiks aizvadīts „SMScredit.lv BMX čempionāta” trešais posms. Smiltenes pievārtē esošā „Silvas Ziķeru” trase ir viena no senākajām BMX būvēm, kur ik gadu norisinās Latvijas mēroga sacensības. Šogad, domājot par kvalitatīvāku sacensību norisi, trasē ierīkota jauna un mūsdienu prasībām atbilstoša starta barjera.

Trešā posma sacensību sākums gaidāms pulksten 14:00, bet finālbraucieni plānoti ap 16:30. Neapšaubāmi ar lielu interesi tiek gaidīta elites un junioru apvienotās grupas cīņas, kur jau savu dalību apliecinājis pirmā posma uzvarētājs un kādreizējais pasaules junioru vicečempions Kristers Lejiņš. Mājinieku atbalsts būs nepieciešams smiltenietim Jānim Ērglim, kurš arī būs viens no šīs grupas braucējiem.

Tikmēr pārējo vecuma grupu sportisti „SMScredit.lv BMX čempionāta” laikā turpinās Latvijas čempionāta cīņas. Tieši pateicoties bērnu un jauniešu pieplūdumam, paredzams, ka arī Smiltenes posmā varētu krist pēdējo gadu dalībnieku rekords šajā Vidzemes pilsētā.

Svētdien turpat Smiltenē norisināsies aizraujošais BMX klubu komandu čempionāts, kas sola aizraujošu un skatāmu cīņu ikvienam skatītājam. Klubu čempionāta sacensību sākums pulksten 12:00.

SMScredit.lv BMX čempionāta kalendārs:
7. jūnijs – Smiltene
14. jūnijs – Madona
28. jūnijs – Valmiera
16. augusts – Rīga
23. augusts – Vecpiebalga
13. septembris – Ventspils