Nedēļas nogalē Valmieras pievārtē esošajā „SCO Centrs” trasē norisināsies Latvijas lielākā BMX sacensību seriāla „SMScredit.lv BMX čempionāta” piektā posma sacensības. Tikmēr svētdien šeit tiks aizvadīta Burtnieku kausa izcīņa.

„SMScredit.lv BMX čempionāts”, kas šogad norisinās kopumā astoņos posmos un līdz šim pulcējis pēdējos gados neredzēti lielu dalībnieku skaitu, šīs nedēļas nogalē turpināsies Valmieras pievārē esošajā „SCO Centrs” trasē. Šī BMX būve ir viena no kvalitatīvākajām ne vien Latvijā, bet arī Baltijā. Bērnu, jauniešu un arī amatieru grupu sportistiem šis būs kārtējais posms, kurā varēs uzlabot savas pozīcijas sezonas kopvērtējumā cīņā par Latvijas čempiona titulu, kas tiek noskaidrots šajā sacensību seriālā. Tikmēr elites un junioru sportistiem šī būs cīņa par vērtīgajām naudas balvām.

Sacensības sestdien sāksies pulksten 14:00, kad startēs pirmie priekšbraucieni. Tikmēr lielie fināli gaidāmi ap pulksten 16:30. Kopumā cīņa par uzvaru posmā norisināsies 18 dažādās vecuma un meistarības konkurences grupās. Vislielākie ātrumi neapšaubāmi gaidāmi vīru elites un junioru konkurencē.

Tikmēr svētdien no pulksten 12:00 turpat „SCO Centrs” trasē notiks Burtnieku novada kausa izcīņas sacensības, kurās plāno piedalīties vairāk nekā 200 lielu un mazu sportistu no Latvijas un apkārtējām valstīm.

Ar „SMScredit.lv BMX čempionāta” kopvērtējuma rezultātiem iepazīties var ŠEIT: