Svētdien, 27.jūlijā, „Viasat Sport Baltic” (VSB) un TV6 piedāvā Pasaules čempionātu BMX riteņbraukšanā. Par titulu cīnīsies arī divkārtējais Olimpiskais, divkārtējais pasaules un trīskārtējais Eiropas čempions Māris Štrombergs un citi vadošie Latvijas braucēji.

Pasaules čempionātā BMX riteņbraukšanā kopā ar 2013.gada pasaules čempionāta medaļniekiem Laiamu Filipsu no Lielbritānijas, jaunzēlandieti Marku Villeru un vācieti Luisu Brethaueru, viens no galvenajiem favorītiem ir divkārtējais olimpiskais, divkārtējais pasaules un trīskārtējais Eiropas čempions Māris Štrombergs.

Pirms pusotras nedēļas Štrombergs Roskildē, Dānijā izcīnīja savu trešo Eiropas titulu. Par uzvaru cīnīsies ar Edžus Treimanis, kurš jūlijā sākumā pārspējot Māri, kļuva par 2014.gada Latvijas čempionu. Kopā ar abiem Latvijas labākajiem BMX riteņbraucējiem, pasaules čempionātā piedalīsies arī Klāvs Lisovskis, Elvis Puroms un Rihards Veide. Junioru grupā Latviju pārstēvēs divi sportisti – Kristens Krīgers un Pēteris Kalniņš. Pasaules čempionāts BMX riteņbraukšanā notiks Nīderlandē, “Ahoy” arēnā Roterdamā.

Pēteris Siksnis: “Latvijas līdzjutējiem noteikti saistošākā būs mūsējo savstarpējā cīņa – šāgada Latvijas čempions Edžus Treimanis pret šāgada Eiropas čempionu Māri Štrombergu. Divkartējais olimpiskais čempions Štrombergs Roterdamā var kļūt par trīskārtējo pasaules čempionu, bet to centīsies nepieļaut labākie sportisti no citām valstīm. Kā viens no galvenajiem pretendentiem uz uzvaru jāmin 2013.gada pasaules čempions Laiams Filips no Lielbritānijas. Šajā čempionātā latvieši pamatoti var cerēt uz labu rezultātu junioru sacensībās, kur viens no galvenajiem favorītiem ir Kristens Krīgers.”

Pasaules čemionātu BMX riteņbraukšanā komentēs Pēteris Siksnis un Toms Vasins.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Apsalone
“Viasat” Mārketinga vadītāja
Pasaules čemionāts BMX riteņbraukšanā kanālā TV6:
• Svētdien, 27.jūlijā 15:15 Pasaules čempionāts BMX riteņbraukšanā.

Pasaules čemionāts BMX riteņbraukšanā kanālā VSB:
• Svētdien, 27.jūlijā 17:00 Pasaules čempionāts BMX riteņbraukšanā