Winter Kickoff un Spring Kickoff pasākumi pēdējos gados izcēlušies ar Latvijā lielāko dalībnieku skaitu, pulcējot ap 200 braucējus no visas Latvijas. Nu jau ierastsm, ka pasākums notiek divas dienas. Tāpat arī šogad.
8. novembrī norisināsies skeitborda un ekstrēmās skrituļslidošanas pasākums,
9.novembrī norisināsies BMX frīstaila un MTB frīstaila pasākums.

Formāts: Mūs māca, ka dzīvē vienmēr jābūt pirmajam, labākajam un jāpārspēj savi vienaudži, bet šis pasākums mazliet atšķirsies. Bez šaubām, uzdevums ir popularizēt skeitparku jomu un fiziski aktīvu dzīvesveidu jauniešu vidū, taču vairāk centīsimies prezentēt sadarbību, draudzību un dzīvesprieku, ko piedāvā skeitparku joma. Mērķis ir pulcēt iesācējus, amatierus un profesionāļus, lai katrs ar savu oriģinalitāti attīstītu šos sporta veidus. Oriģinalitāte un prieks, nevis savstarpējas sacīkstes ir šīs jomas esence!

Gaidīsim un dosim iespēju piedalīties ikvienam, kurš vēlēsies, kuram būs atbilstošs inventārs un vismaz elementāras braukšanas prasmes. Par braukāšanos visu dienu jaunajā parkā būs 4 eiro dalības maksa. Pēc savas izvēles, neatkarīgi no dzimuma un vecuma, varēsi pieteikties iesācēju, amatieru vai meistaru/pro grupā.

JAM formāts:
Dalībniekus dalīs pa pāriem. Katriem diviem iesācējiem būs dotas 2 minūtes, amatieriem un meistariem 3 minūtes, lai vienlaicīgi katrs rādītu savu labāko sniegumu. Šoreiz tiesneši neskaitīs punktus. Tev nebūs jāsacenšas ar saviem draugiem. Tev vienkārši būs iespēja parādīt visiem labāko, ko proti, un veiksmes gadījumā saņemt kādu vērtīgu vai garšīgu balvu.

Kas Tev jādara?
– Jāizpilda priekš sevis kāds jauns triks, kuru agrāk nevarēji vai arī nesen apguvi.
– Jāizpilda priekš jomas kāds jauns triks, kuru Monsterparkā līdz šim neviens nebija redzējis. Tas var būt atsevišķs triks vai arī oriģināla triku līnija.
– Interesē augsti, tāli, tehniski sarežģīti, stilistiski pievilcīgi un plūstoši triki un triku līnijas.
– Interesē jaunā Monsterparka oriģinālie izmantošanas veidi un transfēri.
– Interesē, kā Tu pārsteigsi tiesnešus ar savu braukšanu.

Par savu veselības stāvokli un pasākuma laikā gūtajiem savainojumiem atbildību uzņemsies Tu pats, ko apliecināsi ar savu parakstu reģistrācijas ietvaros, kā arī piedaloties pasākumā. Organizatori iesaka lietot visu aizsarginventāru. Dalībniekiem, kuri jaunāki par 18 gadiem, aizsargķivere jālieto obligāti. Dalībnieku momentāli diskvalificēs, ja tas būs alkohola vai narkotisko vielu reibumā.
Dalībniekiem obligāti jāizdrukā un jāaizpilda dalībnieka dalības apliecinājums (nepilngadīgiem dalībniekiem aizpilda vecāki):

2013.gada nogalē skeitparks Labo darbu konkursā un ar kompānijas SLO Latvia atbalstu tika pie jauna apgaismojuma, kas būs ļoti noderīgs rudens un ziemas sezonas tumšajos vakaros. Beidzot skeitparks ir pabeigts, un priecāsimies pulcēt visus jaunos un vecos braucējus.

Tu noteikti zini, ka Monsterparks atrodas Kroņu ielā 13A, Rīgā, starp Zemitānu un Deglava tiltiem.
Skatītājiem ieeja bez maksas, un gaidīsim Tevi jau no 11:00
Dalībnieku reģistrācija 11:00

Vairāk uzzināsi: www.draugiem.lv/monsterparks
Pasākuma rīkotājs – Jānis Kundziņš, 29232639, [email protected]
Pasākuma koordinators – Dāvis Nesenbergs, 29577501, [email protected]
Atceries, ka, ierodoties parkā, arī uz Tevi sāk attiekties Monsterparka iekšējās kārtības noteikumi.
Pavadi šo laiku skaidrā prātā un labā garastāvoklī. Tiekamies!